В обстріляному бойовиками Невельському залишилося лише 5 жителів. ФОТО

Источник:  vchasnoua.com  /  12:33, 22 Ноября 2021

У селищі Невельське на Донеччині, яке минулого тижня бойовики декілька разів обстріляли, залишилося лише 5 мешканців

В обстріляному бойовиками Невельському залишилося лише 5 мешканців / Фото: Євгеній Каплін

В обстріляному бойовиками Невельському залишилося лише 5 мешканців / Фото: Євгеній Каплін

Жителі Невельського протягом тижня спішно покинули свої домівки, повідомив «Вчасно» глава Гуманітарної місії «Проліска» Євгеній Каплін.

За його словами, ще на початку листопада у Невельському постійно проживали 45 мирних жителів, з яких троє дітей та 23 літні особи.

«Наразі у селищі залишаються 3 родини — 5 осіб, — заявив Євгеній Каплін. — Решта мирних жителів вирішила залишити населений пункт через бойові дії, що посилилися».

Глава місії розповів, що співробітники «Проліски» надали допомогу низці сімей з переїздом з охопленого бойовими діями селища. Волонтери допомагали перевозити уціліли речі та худобу мирних жителів на нове місце проживання у безпечніші населені пункти.

ЧИТАЙТЕ: ФОТО. Бойовики вдруге за тиждень обстріляли село в Покровському районі: зруйновано будинки

Ескалація конфлікту в Невельському почалася в ніч із 13 на 14 листопада. Тоді, під час нічного обстрілу було пошкоджено 16 житлових будинків, з них 3 зруйновано повністю. З 14 листопада населений пункт знеструмлений, у селищі пошкоджено лінії електропередач. У ході чергового обстрілу в ніч із 16 на 17 листопада ще 9 будинків мирних жителів було пошкоджено.

Більшість постраждалих будинків було відновлено міжнародними гуманітарними організаціями у 2018−2019 рр.

Наверх