В "ЛНР" пенсіонерів зобов'яжуть платити аліменти онукам, батьки яких поїхали на заробітки на Росію

Источник:  dn.depo.ua  /  12:16, 10 Сентября 2021

Виходить, най платоспроможніші члени сім'ї - пенсіонери, особливо ті, хто примудряється отримувати дві пенсії

В "ЛНР", якщо батько дитини виїхав на заробітки на Росію, то можна звернутися до суду про стягнення аліментів з дідуся і бабусі, які залишилися на території "республіки".

На окупованому Донбасі вигадують, як боротися з тим, що чоловіки з "ЛНР" і "ДНР" виїжджають на Росію.

Так звана "депутатка" "народної ради" "ЛНР" Олена Рахмукова каже, що пенсіонери мають платити аліменти онукам, передає Depo.Донбас.

Так вона відповіла на питання жінки, яка поцікавилася, як стягнути аліменти з колишнього чоловіка, який виїхав з "ЛНР" на Сахалін, на заробітки.

Статтею 94 "сімейного кодексу" "ЛНР" визначено, що неповнолітні онуки потребують допомоги в разі неможливості одержання утримання від своїх батьків, і мають право на отримання в судовому порядку аліментів від своїх дідуся і бабусі.

"Батько виїхав на заробітки, не утруднюється утримувати попередню сім'ю, яка залишилася в "республіці". Виходить, най платоспроможніші члени сім'ї - пенсіонери, особливо ті, хто примудряється отримувати дві пенсії. Здається, що дана норма "сімейного кодексу" "ЛНР" ставатиме все більш актуальною", - зазначає паблік "Донбасский кейс".

Нагадаємо, в "ДНР" на окупованій Донеччині вирішили зупинити людей, що виїжджають з "республіки" на заробітки і заборонили лишати дітей на будь-яких родичів.

Наверх