Увага! Інформація щодо спалахів гепатиту А в різних областях та впровадження карантину - фейк! - МОЗ

Джерело:  censor.net  /  19:15, 2 Листопада 2023

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін

Спалах гепатиту А зареєстрований тільки у Вінницькій області, поодинокі випадки цього захворювання в інших регіонах не мають епідеміологічного зв’язку. Інформація у соцмережах щодо спалахів гепатиту А в різних областях та впровадження через це карантину є фейком.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін, інформує Цензор.НЕТ.

"На території Івано-Франківської області немає спалаху гепатиту А. Усі випадки, зареєстровані в регіоні, – поодинокі та не мають спільного епідеміологічного зв'язку. Що важливо зрозуміти кожному з нас: випадки гепатиту А постійно реєструється на території України", - зазначив головний державний санлікар.

За словами Кузіна на Вінниччині з 16 жовтня за медичною допомогою звернулись 262 людини. Наразі у лікарнях залишається 111 пацієнтів, 87 – виписали. В області вакцинують медиків та пропонують щеплення для кола контактних осіб: рідних чи близьких, які ділять спільний побут з захворілими. Наразі джерело спалаху гепатиту А на Вінниччині не встановлено.

Вгору