USAID виділить $10 млн на розвиток громадянського суспільства в Україні

Источник:  shotam.info  /  12:10, 6 Декабря 2019

Про це повдомив тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор

Агентство Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID) запускає в Україні нову п’ятирічну програму з підтримки громадянського суспільства із загальним бюджетом 10 млн доларів.

Про це повдомив тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор під час виступу на відкритті VIII Форуму організаційного розвитку громадянського суспільства “Точка неповернення”, передає “Укрінформ”.

Він зазначив, що виконавцем програми є українська організація “Єдність” у консорціумі з Українським центром незалежних політичних досліджень і Центром демократії та верховенства права.

За словами Тейлора, що дуже важливо, щоб голос громадянського суспільства був почутий в Україні, оскільки воно забезпечує втілення змін, які сьогодні набувають небаченого досі масштабу.

Звичайно, представники громадянського суспільства стикаються з викликами, що не завжди є позитивними. Ми всі знаємо про виклики, про погрози активістам і атаки на активістів. Це, звісно, неприпустимо, такі випадки треба розслідувати, вони мають припинитися, – сказав Тейлор.

Нагадаю, проєкт USAID «Трансформація фінансового сектору» (USAID FST) запрошує зацікавлені організації подавати заявки на фінансування в рамках грантової програми Проєкту. 

Також, як ми писали раніше, в Маріуполі презентували новий проєкт від USAID «Демократичне управління у Східній Україні». 

Окрім того, у Сєвєродонецьку на Луганщині відбулося підписання меморандуму про створення на базі Східноукраїнського національного університету ІТ-школи за сприяння USAID .

Наверх