Усі регіони України отримають чотири тисячі флаконів препарату для лікування раку крові

Джерело:  shotam.info  /  11:48, 2 Серпня 2019

Кожен пацієнт може перевірити наявність ліків у своєму регіоні

Міністерство охорони здоров’я розподілило по регіонам 4 тисячі флаконів препарату з діючою речовиною аспарагіназа німецького виробництва для лікування раку крові, які закуплені за кошти держбюджету. Про це поінформували у відомстві.

Ліків достатньо, аби задовольнити заявлену потребу

Зазначається, що ліків достатньо, щоб забезпечити майже всю заявлену потребу. І цей препарат використовують для лікування дорослих та дітей з раком крові.

“Ці ліки мають значно вищу ефективність, ніж ті, які закуповувалися раніше. У майже 92% випадків лікування рекомбінантною аспарагіназою настає ремісія, а вживання препарату протягом 2 років знижує ймовірність виникнення рецидиву до 98%”, – наголошують у МОЗ.

 

Кожен пацієнт може перевірити наявність ліків у своєму регіоні

Медичні заклади повинні розміщувати інформацію про наявність ліків, які закуплено державним коштом. Зокрема й про розподіл ліків у кожній конкретній області.

Якщо ліки є у програмі, але в лікарні немає інформації про них, то потрібно написати запит про доступ до публічної інформації на ім`я головного лікаря щодо наявності певного медичного препарату та звернутися до регіонального управління охорони здоров’я.

Нагадаємо, Україна закупила препарат для лікування раку молочної залози за втричі нижчою ціною.

Вгору