Уперше в історії: Україна пройде зиму без імпорту газу, – "Нафтогаз"

Джерело:  antikor.com.ua  /  13:23, 30 Вересня 2023

Він також сказав, що на майбутній опалювальний сезон нашій країні вистачить газу, і уряд не переглядатиме тарифи на газ для побутових споживачів

За словами голови НАК Олексія Чернишова, у новому опалювальному сезоні підприємства та побутові споживачі користуватимуться виключно газом українського видобутку.

Опалювальний сезон 2023/2024 Україна пройде без імпорту газу. Це вперше в історії наша країна не купуватиме "блакитне паливо" за кордоном, а використовуватиме газ власного видобутку. Про це заявив 25 вересня голова НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов.

"У 2023 році "Нафтогаз" зробив рекордну кількість нових свердловин, і ми продовжимо цей тренд наступного року. Цю зиму ми плануємо пройти за рахунок газу українського видобутку, і наші розрахунки підтверджують таку можливість", - сказав він.

Він також сказав, що на майбутній опалювальний сезон нашій країні вистачить газу, і уряд не переглядатиме тарифи на газ для побутових споживачів.

"Ми абсолютно впевнено дивимося в очікувану зиму. Газу в нас достатньо, тарифи стабільні. Тому всім споживачам потрібно просто зайнятися енергоефективними заходами та відповідально поставитися до підготовки. Український видобуток - це наше з вами спільне досягнення", - додав Чернишев.

Вгору