Український завод сільгосптехніки запускає нове виробництво

Джерело:  shotam.info  /  13:29, 7 Листопада 2019

Завод експортує техніку у 30 країн світу, в 2018 році завод вийшов на ринок Німеччини

Компанія «Завод Кобзаренка» планує запустити в Україні виробництво алюмінієвих напівпричепів. Про це повідомляє видання Traktorist.ua.

Як розповів власник підприємства Анатолій Кобзаренко, наразі добудовується цех площею 2500 м² і на початку 2020 року відкриється нове виробництво.

Перший у країні

«На сьогодні в Україні немає виробництва алюмінієвих кузовів. Я хочу стати першим в Україні з виготовлення техніки з алюмінію. Ми вже ознайомилися з цією технологією у Польщі й замовили камери для підготовки та фарбування», — сказав Анатолій Кобзаренко.

Окрім того, на власному підприємстві у Польщі, яке почне працювати з 1 січня, «Завод Кобзаренка» буде виготовляти автомобільні шасі. Компанія буде купувати під європейські кредити з відстроченням платежу осі та підвіски, гальмівні системи, колеса і складати у Польщі. Готові шасі будуть привозити в Україну й установлювати на алюмінієві причепи.

Також у планах власника заводу будівництво електростанції на щепі.

Що варто знати про “Завод Кобзаренка”?

“Завод Кобзаренка” заснований у 1993 році, як українсько-німецьке товариство “Флігель”, перейменовано в “Завод Кобзаренка” в 2008 році. Свою діяльність підприємство розпочало з виробництва тачок та візків для присадибного господарства.

На сьогодні “Завод Кобзаренка” виробник номер 1 тракторних причепів в Україні. Основне виробництво знаходиться в Сумській області у смт. Липова Долина.

Завод експортує техніку у 30 країн світу, в 2018 році завод вийшов на ринок Німеччини.

Вгору