Українцям запропонували протестувати освітні документи в Дії

Джерело:  vechirniy.kyiv.ua  /  20:10, 27 Лютого 2024

Послуга реалізується Мінцифрою спільно з Міністерством освіти і науки за підтримки Європейського Союзу в межах проєкту EU4DigitalUA, що впроваджує естонська Академія електронного управління

Скористатися новою послугою можуть українці, старші 14 років.

Єдиний портал державних послуг Дія знову розширює свій функціонал. Тепер у додатку можна буде зберігати документи про освіту.

«Більше не потрібно буде шукати вдома диплом і просити батьків його відправити поштою. При працевлаштуванні не треба буде вести теку з дипломами, а під час вступу до ЗВО — зі свідоцтвами. Навіть якщо виїхали за кордон, усе зручно й під рукою — у Дії», — зазначив віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Долучитися до бета-тестування можна громадянам України, старшим 14 років, у яких є ідентифікаційний код. У програмі можуть «підтягнутися» документи від свідоцтва про загальну середню освіту до диплома доктора філософії.

Українцям пропонують зареєструватися на бета-тест і оцінити послугу та поділитися враженнями.

Під час бета-тестування треба оцінити:

  • Чи всі освітні документи відобразилися
  • Чи коректні дані підтягнулися в них
  • Чи достатньо інформації для підтвердження документа
  • Чи були труднощі на будь-якому з етапів
  • Чи все було зрозуміло

Послуга реалізується Мінцифрою спільно з Міністерством освіти і науки за підтримки Європейського Союзу в межах проєкту EU4DigitalUA, що впроваджує естонська Академія електронного управління.

Вгору