Українці створили камери для власників домашніх тварин: можна дистанційно розважати своїх улюбленців

Источник:  shotam.info  /  12:28, 16 Июля 2019

Годівничка – тихіша, лазер – точніший

Українська компанія Petcube представила нові розумні камери Petcube Play 2 і Petcube Bites 2, передає ITC.

Вони дозволяють дистанційно спостерігати та розважати домашніх тварин

Що нового?

Нові камери мають лінзи зі 180-градусним кутом огляду, що дозволяє бачити всю кімнату. Технологія Pan-Tilt-Zoom допоможе керувати напрямком і зумом дистанційно зі телефону.

До Bites 2 і Play 2 також входять чотири мікрофони і оновлені динаміки, а роздільність камер становить 1080р.

 

Годівничка – тихіша, лазер – точніший

Вбудована лазерна указка в Petcube Play 2 тепер рухається плавно і з більшою точністю, а камера зі вбудованою годівничкою Petcube Bites 2 має компактний дизайн і оновлений механізм, який працює швидше і тихіше. При цьому у Bites 2 використовується контейнер великої місткості, який вміщує 700 грамів сухого твердого корму.

Голосовий помічник Alexa

З іншого можна відзначити підтримку голосового помічника Amazon Alexa – можна попросити голосового асистента пограти, нагодувати тварину або встановити режим автоматичної гри.

 

Додаток Petcube на мобільний

За допомогою детекторів звуку і руху пристрої фіксують все, що відбувається навколо. Доступ до роликів за останні чотири години можна отримати в будь-який момент через фірмовий додаток Petcube. За додаткову щомісячну плату Petcube пропонує послугу Petcube Care, яка дозволяє зберігати записані відео до 90 днів, а також зберігати улюблені відео на смартфон. Також підписка Petcube Care включає функцію розумних повідомлень. Вона використовує штучний інтелект, щоб розрізняти кішок, собак і людей, а ще може повідомляти господарів про потенційно небезпечних події вдома.

 

Камери також повідомляють про гучні звуки або появу людей чи тварин у кадрі. Пристрої можна придбати на Amazon за 199 доларів.

Наверх