Україна запровадила візовий режим із Росією: як він працює?

Источник:  censor.net  /  10:11, 1 Июля 2022

Відсьогодні почав діяти візовий режим з РФ, - Держприкордонслужба

З 1 липня почало діяти рішення про візовий режим з громадянами Російської Федерації.

Про це у Facebook повідомив очільник Держприкордонслужби Сергій Дейнеко, інформує Цензор.НЕТ.

"Безвіз для кацапстану ВСЕ! Пішов за руським кораблем!!! Відсьогодні на кордоні почало діяти рішення Уряду України про припинення безвізових поїздок для росіян.

Подорожі без візи - це привілей для громадян розвинутих демократій, які не вбивають мирних людей і не зазіхають на суверенітет інших держав. І росія у цей список явно не потрапляє", - йдеться в повідомленні.

За словами Дейнека, тепер мету своєї поїздки до України кожному росіянину доведеться обґрунтовувати заздалегідь.

"Та хочу попередити громадян ерефії: навіть якщо отримали візу, розслаблятися не варто! Це ще не гарантує безперешкодний в’їзд до України. Адже власники візи мусять відповідати й іншим умовам перетину українського кордону. І прикордонники обов’язково їх перевірятимуть. А за наявності обґрунтованих підстав, візу буде скасовано на місці!" - підсумував голова ДПСУ.

Окремо інформую орків зс рф. Аби ви не обтяжували себе нововведеннями в правилах перетину кордону Україну, наші захисники завжди допоможуть зменшити серед вас кількість охочих отримати візу. А таких уже назбиралося понад 35 тисяч. Нема москаля – не треба візи!

Громадяни Росії матимуть змогу отримати українську візу у візових центрах компанії VFS Global.

Вони розташовані у восьми російських містах:

  • Москві,
  • Санкт-Петербурзі,
  • Єкатеринбурзі,
  • Калінінграді,
  • Казані,
  • Новосибірську,
  • Ростові-на-Дону,
  • Самарі.

Крім того, візові клопотання опрацьовуватимуть українські дипломатичні установи у третіх країнах у співпраці з українськими компетентними органами. Росіяни, які мешкають за кордоном, зможуть оформити українські візи в дипломатичних представництвах України в країнах проживання.

Важливо мати на увазі, що навіть наявність у громадянина РФ української візи не є безумовною гарантією його в'їзду до України. Остаточне рішення про дозвіл на перетин кордону приймають посадові особи Державної прикордонної служби нашої країни.

Наверх