Україна вводить санкції проти ряду російських компаній: названо причину

Источник:  apostrophe.ua  /  09:55, 6 Октября 2021

Відповідні документи опубліковано на сайті глави держави

5 жовтня, президент України Володимир Зеленський затвердив рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) про введення санкцій проти трьох підприємств з Росії та одного - з Сінгапуру.

Відповідні документи опубліковано на сайті глави держави.

Об'єктами обмежень стали завод судової світлотехніки "Маяк", Амурський суднобудівний завод, Федеральне казенне підприємство РФ "Казанський державний казенний пороховий завод" і сінгапурський Zasshid PTE. LTD.

Активи зазначених підприємств в Україні, якщо такі є, буде заблоковано. Крім того, для них стануть неможливими: ведення торговельних операцій, здійснення транзиту ресурсів, а також польоти та перевезення українською територією.

Указом президента вводяться обмеження щодо 95 громадян України та Росії, які причетні до проведення виборів до Держдуми на території тимчасово окупованого Криму.

Раніше ми писали, що в Одесі відбувся круглий стіл "Вибори без вибору": проведення голосування в Державну Думу Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях України: політико-правові аспекти та наслідки для безпеки регіону".

Наверх