Україні запустили флешмоб #Я_Знаю_Героя: як долучитися

Джерело:  shotam.info  /  11:09, 5 Липня 2019

Що це за історії?

#Я знаю героя – флешмоб, започаткований Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (МТОТ), який покликаний показати, що в Україні є багато людей, які попри обставини – війну та окупацію – знаходять у собі сили не лише жити далі, досягати успіху, але й безкорисливо допомагати іншим, займатися громадською та волонтерською діяльністю.

Понад 100 захопливих історій розповіли українці у рамках соціально-інформаційної кампанії #ГероїНашихСердець. Прочитати   всі ці історії   можна в спеціальному   розділі сайту проекту.

Організатори флешмобу закликають українців брати приклад із   людей, котрі залишають свої розповіді на сайті. Зробити   це може кожен, скориставшисьформою.

Що це за історії?

Більшість   історій присвячено   долі переселенців з   тимчасово окупованої частини Донбасу   чи з Криму, які активно та продуктивно   інтегруються в нові громади – створюють громадські об’єднання, які допомагають іншим, засновують нову справу або ж відкривають простори для  взаємодії неподалік від лінії розмежування.

Також є чимало й історій про українських воїнів та волонтерів, про письменників, які змушені були покинути свій дім, однак залишаються творчо активними, і навіть про дітей, які допомагають іншим. 

Про кого вже написали?

Людмила   Чаплигіна –   переселенка з   Крима, яка мусила   покинути півострів у поважному віці – їй вже понад 70 років. Вона покинула у Криму не лише бізнес – фітнес-клуб, але й доньку. На новому місці, у Кам’янці-Подільському,  вона не лише веде   фітнес-уроки   для людей старшого   покоління, але й допомагає   іншим переселенцям   із оформленням   грантів. Крім цього,   вона займається мистецтвом.

Катерина   Нечаєва мало   не з перших   днів Майдану, а   потім і з початку   війни, займається волонтерською діяльністю. Вона створила БФ «ВІЛЬНІі-ЮА», організувала навколо   себе величезну кількість людей у потужний волонтерський рух, якому довіряють і ті, хто допомагає, і ті, до кого надходить допомога.

Дар’я Касьянова з перших днів війни на повну включилася у справу порятунку мирних жителів:   передусім,   допомагала евакуювати   дітей з інтернатних закладів,   сиріт, позбавлених батьківської опіки. Загалом, завдяки їй евакуйовано 40 тисяч людей, з них – 12 тисяч дітей, у тому числі з інтернатів Донецької області.

Наталя Сосницька відкрила креативний простір у Костянтинівці – невеликому містечку на Донеччині, надихнувшись досвідом Краматорська. Тепер туди приходять молоді люди та підлітки, спілкуються між собою, разом реалізують різноманітні культурні, мистецькі та соціальні проекти. Це перший подібний заклад у місті.

З   рештою   історій від   користувачів можна   ознайомитись тут.

Проект  ГЕРОЇ НАШИХ   СЕРДЕЦЬ реалізується   за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Вгору