У звільненому Херсоні відкрили представництво Меджлісу

Джерело:  sprotyv.info  /  12:28, 26 Листопада 2022

Координаційний центр Меджлісу з гуманітарних питань співпрацюватиме з органами місцевого самоврядування, надаючи допомоги людям, що майже 9 місяців перебували під російською окупацією

У звільнений від окупантів Херсон приїхали представники Координаційного центру Меджлісу кримськотатарського народу з гуманітарних питань, зокрема керівник КЦ Ельвін Кадиров, представник Меджлісу в Херсонській області Абмеджит Сулейманов та голова Фонду національного добробуту Криму Ленур Мамбетов, повідомляє “Духовний фронт України”.

Як повідомили в Координаційному центрі, у Херсоні встановлено національний кримськотатарський прапор, відкрито представництво та роздано містянам близько 1000 продуктових наборів.

Координаційний центр Меджлісу з гуманітарних питань співпрацюватиме з органами місцевого самоврядування, надаючи допомоги людям, що майже 9 місяців перебували під російською окупацією.

На центральній площі Херсона представники КЦ встановили національний прапор кримських татар, що відтепер майорітиме поруч із державним прапором України та прапором ЕС.

Нагадаємо, Координаційний центр Меджлісу кримськотатарського народу за підтримки Фонду національного добробуту Криму та Evkaf Foundation від перших днів масштабної війни допомагає вимушеним переселенцям і захисникам України.

Від жовтня цього року Центр розпочав роботу у Стамбулі (Туреччина), де одним із його завдань є налагодження комунікації та надання інформаційної підтримки громадянам України, що евакуювалися з окупованих рф територій, перебувають у Туреччині чи планують приїхати туди.

Вгору