У Запоріжжі завершують збирати два нових трамваї

Джерело:  shotam.info  /  14:13, 14 Листопада 2019

Про це розповіли у міській раді

Комунальне підприємство «Запоріжелектротранс» завершує збирати 9-й та 10-й запорізькі трамваї та закінчує капремонт ще одного вагону з існуючого рухомого складу. Про це розповіли у міській раді.

“Таким чином, за три роки реалізації програми «Запорізький трамвай» замінено вже 60% трамвайного парку”, – зауважили у міськраді.

Наступного року планують зробити трамваї власного виробництва ще кращими. Зокрема оновлять їхній зовнішній вигляд, сидіння та освітлення в салоні.

Програма «Запорізький трамвай»

У жовтні 2016 року стартували роботи з проведення капітальних ремонтів трамвайних вагонів із заміною кузова на базі КП «Запоріжелектротранс».

У березні 2017 року визначено переможця торгів, із яким укладено договір на постачання кузовів вартістю 4,3 млн кожний. 31 березня 2017 року на підприємство надійшов перший з чотирьох кузовів, 17 травня 2017 року — другий.

Виготовлення нового вагона обходиться підприємству близько 6 млн грн. Комплектуючі деталі виготовляють фахівці підприємства «Запоріжелектротранс», а кузов та скління задньої і передньої маски вагонів — Калуський завод будівельних машин.

30 травня 2017 року розпочалися випробування першого трамвая.

Вгору