“У Вас Зе-ФОПія”. Підприємці знову вийшли на акцію протесту (ФОТО)

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  11:57, 1 Декабря 2020

Сьогодні зранку мітингувальники, які продовжують акцію протесту «Податковий Майдан», перекрили рух вулицею Грушевського у центрі Києва

Організатори акції пообіцяли вивести на вулиці до 20 тисяч людей і зробити протест безстроковим. Вимагають від Верховної Ради скасувати низку законів, що вводять обов’язкові касові апарати для малого бізнесу.

В руках вони тримають плакати з написами: “У Вас Зе-ФОПія”, “Ні геноциду народу через РРО”, “Право на працю”, з назвами компаній “вбивць малого бізнесу” на думку мітингувальників та ін.

   

Серед вимог:

 • Терміново розглянути та ухвалити законопроекти №3993, та №№3853-1(2) (розроблені з урахуванням законопроектів №№2644, 2645).
 • Утворити при Президентові України, постійно діючий консультативно-дорадчий орган, що буде опікуватися розвитком мікропідприємництва в Україні. Цей орган повинен бути створений на паритетних засадах, участі в ньому представників влади та представників мікропідприємництва.
 • Всі зміни до законодавства, що стосуються умов ведення діяльності мікропідприємництва, повинні вноситись виключно після їх обговорення з представниками мікробізнесу та ґрунтовного прогнозування їхніх наслідків. Головним критерієм реформ в Україні має стати зменшення втручання чиновників у господарську діяльність.
 • Провести реформи Державної податкової та Державної митної служб України у відповідності до стандартів ЄС для забезпечення прозорих та простих процедур стягнення податків, розмитнення товарів, яка передбачає усунення будь-яких проявів корупції.
 • Запровадити мораторій на перевірки мікробізнесу, усіма контролюючими органами, до завершення реформи Державної податкової та Державної митної служб України у відповідності до стандартів ЄС.
 • Запровадити мораторій на усі види перевірок, усіма контролюючими органами, до моменту зняття обмежень запроваджених законодавчою та виконавчою владою, під час існуючої загрози епідемії коронавірусної інфекції в Україні, дії надзвичайного стану чи карантину.
 • Приймати зважені рішення, стосовно карантину, в умовах ймовірної загрози епідемії коронавірусної інфекції в Україні (COVID-19) та вжити усіх заходів, для дотримання конституційних прав та свобод і не допустити обмеження діяльності малого та мікробізнесу, забезпечивши рівні можливості для всього бізнесу без виключень.
 •    

  Як повідомлялося, 14 листопада Верховна Рада вдруге провалила голосування за проєкт закону, яким пропонується відстрочити введення касових апаратів для фізичних осіб-підприємців до 2022 року.

  Зазначимо, українські підприємці з осені минулого року систематично протестують проти “податкового терору”. А 17 листопада під час чергової акції між підприємцями, які виступають проти обов’язкового введення каcових апаратів, та правоохоронцями сталися сутички.

   

  Наверх