У Слов’янську завершують відбудову корпусу лікарні, яку в 2014-му нищили бойовики

Источник:  shotam.info  /  10:43, 17 Октября 2019

Про це поінформували у Донецькій військово-цивільній обладміністрації

У Слов’янську на Донеччині завершується будівництво основного корпусу обласної клінічної психіатричної лікарні, яка у 2014 році постраждала від обстрілів окупантів. Про це поінформували у Донецькій військово-цивільній обладміністрації.

“Завершується будівництво основного корпусу обласної клінічної психіатричної лікарні у Слов’янську. Роботи ведуться коштом Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету”, – ідеться у повідомленні.

https://www.facebook.com/watch/?v=2243169862641063

Що розміститься у корпусі?

У п’ятиповерховій будівлі (чотири поверхи і цоколь) розміститься 5 відділень, у тому числі ерготерапевтичне, судово-медична експертиза, лабораторія.

Як відомо, до війни в лікарні працювало 10 корпусів – 6 лікувальних та 4 господарчі. Лікарня обслуговувала, в основному, північну частину області, а окремі відділення – усю Донеччину. Під час активних бойових дій, які тривали з квітня до липня 2014-го, два корпуси були повністю зруйновані, чотири суттєво пошкоджені.

Міжнародна допомога

За допомогою міжнародних організацій, зокрема німецької федеральної компанії GiZ та Люксембурзького Червоного Хреста у 2016-му році було відкрито психотуберкульозне, а у 2017-му – дитяче відділення. Невдовзі за фінансової допомоги міжнародників розпочнеться відновлення харчоблоку.

Наверх