У Сєвєродонецьку збудують перший у місті парк (ФОТО)

Джерело:  shotam.info  /  09:50, 6 Серпня 2019

Громадський простір для відпочинку

Англійський мініпарк для сімейного дозвілля зі спортивним майданчиком та кінозалом може з’явитися у Сєвєродонецьку, що на Луганщині.

Кампанію зі збору коштів на нього запустила місцева мешканка Анастасія Муранова, пройшовши навчання в Академії краудфандингу ООН.

Громадський простір для відпочинку

За словами Анастасії, у Сєвєродонецьку, де мешкають 40 тис. переселенців, є всього 3 локації для прогулянки. Парків серед них немає. 

“Мами з дітьми долають кілометри у пошуках хоч якогось простору для відпочинку. Тож ми хочемо це змінити”, – сказала Анастасія.

Допомога у вивченні англійської

Ще одна проблема, яку вирішує проєкт, – незнання містянами англійської мови.

“У нашому місті та регіоні багато людей не розуміють необхідності володіти мовами та навіть не уявляють, яка це перевага – знати англійську. За допомогою активностей парку ми змотивуємо жителів міста до навчання”, – пояснила підприємиця.

“Найефективніший метод вивчити і знати мову – це постійне вдосконалення. Це як ходити у спортзал чи їсти – отримання знань має той самий принцип. Вивчити раз і назавжди неможливо, англійська має бути стилем життя, якщо хочете володіти нею вільно. Навіть мінімальний рівень потребує зусиль і часу, обіцянки на кшталт “англійська за годину”, на жаль, не дають особливого результату. Нейронні зв’язки – тривалий і складний процес”, – додала вона.

 

Організаційного досвіду у Анастасії та її колег теж вистачає: вони вже відкрили 3 школи англійської мови в області.

“Парк – не перша наша мрія, яку втілюємо в життя, і не перший раз, коли залучаємо допомогу. Колись ми мріяли мати незвичайну школу, потрапивши в яку, ви ніби переноситесь у Лондон. Завдяки фінансовій підтримці міжнародних організацій, у тому числі UNDP, ми відкрили аж 3 такі заклади”, – розповіла дівчина.

Дізнатися більше про проєкт та підтримати його можна тут.

Вгору