У Рені знаменитий магазин перебудують у транспортний хаб

Джерело:  usionline.com  /  12:48, 3 Грудня 2023

В історичній будівлі відкриють транспортний хаб в рамках проекту «CBConnect- Trans-Розвиток інтермодального транскордонного сполучення за маршрутом Ісакча-Орлівка-Ізмаїл-Тулча» в рамках Спільної операційної програми «Румунія-Україна 2014-2020»

Організацію відкриють у старовинній будівлі колишнього книжкового магазину у Рені, але до цього будинок приведуть до ладу.

Про це кореспонденту Української Служби Інформації стало відомо з оголошення на майданчику держзакупівель Prozorro.

Планується провести капітальний ремонт нежитлової будівлі по вулиці Вознесенська, 183/а в Рені вартістю 1 млн 480 тис. В історичній будівлі відкриють транспортний хаб в рамках проекту «CBConnect- Trans-Розвиток інтермодального транскордонного сполучення за маршрутом Ісакча-Орлівка-Ізмаїл-Тулча» в рамках Спільної операційної програми «Румунія-Україна 2014-2020».

Замовником робіт виступив виконавчий комітет Ренійської міської ради Ізмаїльського району, який 20 листопада уклав договір з ФОП Смелянська Т.П. на проведення ремонту.

Підрядник повинен завершити реконструкцію будинку до кінця грудня. Відомо, що декілька років тому на об’єкті повністю замінили дах.

За інформацією видання «Юг.Today», на ремонт будівлі витратять з місцевого бюджету 264 тис. 743 грн, інша частина фінансуватиметься за рахунок проєкту. По завершенню робіт у хабі відкриють інформаційний куточок для туристів та виставкову залу з картинами місцевих художників.

Вгору