У НАТО заперечують заяви про те, що військове керівництво України нібито не має плану війни!

Джерело:  censor.net  /  16:50, 30 Листопада 2023

Раніше "слуга народу" Безугла розкритикувала Залужного за зустрічі з цивільними. Також повідомлялося, що Безугла вимагає відставки Головкома ВСУ Залужного. За її словами, він "не зміг надати план задуму на 2024

У НАТО наголошують, що заяви й припущення про те, що військове керівництво України не має "плану задуму" війни, некоректні та не відповідають дійсності. План є, але його втілення є надзвичайно складним завданням, навіть з тією підтримкою, яку надає Захід.

Про це заявив військовий-високопосадовець Альянсу на брифінгу у Брюсселі, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду".

Генерал Альянсу, що спілкувався на умовах анонімності, наголосив, що партнери України не нав’язують ЗСУ конкретного підходу у веденні війни, оскільки вважають, що ЗСУ ефективніше визначають планування самостійно, а задача союзників – підтримувати Україну, надаючи необхідне озброєння.

При цьому представник Альянсу заперечив припущення, які лунають від окремих політиків в Україні, що "у Залужного нема плану".

"Те, як генерал Залужний описав ситуацію – є точним. Але водночас, коли президент Зеленський каже, що просування не є достатньо швидким – це також правда. Але водночас, Залужний не стверджував, що у нього нема плану. Бо у нього є план! Але втілення цього плану – надзвичайно складна задача, навіть з тією підтримкою, яку Захід надає Україні", - пояснив він.

У НАТО також відзначають важливість окремих успішних операцій Збройних Сил України.

"Те, що їм вдалося досягти такого на Чорному морі – доводить, що Україна надзвичайно успішна і має план для осягнення успіху", - додав генерал НАТО.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, раніше "слуга народу" Безугла розкритикувала Залужного за зустрічі з цивільними. Також повідомлялося, що Безугла вимагає відставки Головкома ВСУ Залужного. За її словами, він "не зміг надати план задуму на 2024".

Вгору