У Міноборони оприлюднили списки квартирної черги

Джерело:  shotam.info  /  13:57, 9 Грудня 2019

Зі списками загальної черги військовослужбовців, які перебувають на квартирному обліку станом на 1 липня 2019 року, можна ознайомитись за посиланням

У Міноборони відкрили списки загальної квартирної черги. Їх оприлюднено на сайті міністерства.

Зазначається, що наразі в гарнізонах ЗС України у черзі на житло понад 47 тисяч сімей військовослужбовців, близько семи тисяч з яких чекають на новосілля майже 20 років. 

“З початком Антитерористичної операції списки квартирної черги видалено із вільного доступу задля уникнення відтоку персональних даних військовослужбовців Збройних Сил України. Сьогодні відповідна інформація щодо черговиків упорядкована і приведена до вимог Закону України «Про захист персональних даних”, – зазначив начальник житлового відділу Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України полковник Юрій Липко.

На онлайн-ресурсі списки осіб, які потребують житла, наведено станом на 1 липня 2019 року. Як повідомляють в ГлавКЕУ, інформація на сайті оновлюватиметься щопівроку.

Нагадаємо, що у 2019 році на бюджетну програму «Будівництво (придбання) житла для військовослужбовців Збройних Сил України» було виділено 826 млн гривень. Наступного року передбачено 1,2 млрд грн.

Зі списками загальної черги військовослужбовців, які перебувають на квартирному обліку станом на 1 липня 2019 року, можна ознайомитись за посиланням: http://www.mil.gov.ua/diyalnist/zhitlo-dlya-vijskovosluzhbovcziv/

Якщо військовослужбовець не забезпечений житлом в тому населеному пункті, де він проходить службу, йому виплачують компенсацію за піднайом житла.

Вгору