У Маріуполі запускають станцію сортування сміття біля METRO

Джерело:  shotam.info  /  10:45, 15 Серпня 2019

Пункт сортування сміття буде обладнаний п’ятьма баками: для скла, тетрапаків, макулатури, алюмінієвих банок і пластикових пляшок

У Маріуполі біля гіпермаркету METRO встановлять контейнери для роздільного збору сміття. Про це повідомляється на Facebook-сторінці METRO Cash & Carry Ukraine.

Пункт сортування сміття буде обладнаний п’ятьма баками: для скла, тетрапаків, макулатури, алюмінієвих банок і пластикових пляшок.

Контейнери встановлять за адресою Запорізьке шосе, 4.

Скло

Прийматимуть: пляшки, скляні банки, склобій.

Не прийматимуть: дзеркала, лампи освітлення, керамічний посуд, кришталеві вироби, фарфор,

Тетрапак

Прийматимуть: упаковки тетра пак з-під молочних продуктів та соків.

Не прийматимуть: забруднені упаковки, упаковки із залишками соку чи молока.

Макулатура, папір

Прийматимуть: картон, офісний папір, журнали, газети, чисті паперові пакети.

Не прийматимуть: забруднений папір та папір із залишками їжі, фотопапір, брошури, папір з наліпками, стаканчики з-під напоїв, чеки, серветки, засоби особистої гігієни.

Алюмінієві банки

Прийматимуть: алюмінієві банки з-під пива та напоїв.

Не прийматимуть: аерозольні балони, банки з-під фарби та консервів, забруднені банки, металеві вироби невідомого призначення.

ПЕТ-пляшки

Прийматимуть: кольорові та прозорі ПЕТ-пляшки з-під напоїв.

Не прийматимуть: забруднені пляшки, ПЕТ-пляшки з-під молочних продуктів, йогуртів, побутової хімії, пластикову тару, контейнери з-під їжі, пакети, пластмасові вироби, пластикові каністри з-під хімічних речовин.

Нагадаємо, що Європейський банк реконструкції і розвитку надасть Маріуполю 20 мільйонів євро на модернізацію інфраструктури з переробки та утилізації твердих побутових відходів.

Вгору