У Маріуполі окупанти вигадали нову схему мобілізації чоловіків. ФОТО

Джерело:  censor.net  /  13:46, 15 Серпня 2022

Міськрада Маріуполя про приховану мобілізацію: містянам пропонують вакансії у "державній воєнізованій рятувальній службі"

Маріупольці отримують запрошення на роботу в Донецькій області.

Про це повідомляється на сторінці Маріупольської міської ради, передає Цензор.НЕТ.

Окупанти розсилають жителям повідомлення і пропонують працювати у так званій "державній воєнізованій гірничорятувальній службі". Людям пропонуються влаштуватися нібито водіями та машиністами.

На "роботу" відправляють в окуповані Донецьк, Горлівку та Макіївку. Міськрада запевняє, що таким чином чоловіків намагаються мобілізувати.

"Росіяни хочуть використовувати мирних маріупольців у якості гарматного м'яса, аби прикрити свої позиції", - йдеться у повідомленні.

У міській раді закликають не вестися на пропозиції окупантів та евакуюватися у більш безпечні регіони.

"Насправді відбувається прихована мобілізація: людей просто збирають та відправляють на фронт. Як це робили у Донецьку. Таким чином, росіяни хочуть використовувати мирних маріупольців у якості гарматного м'яса, аби прикрити свої позиції. Закликаємо маріупольців не вестися на такі чи інші пропозиції від російських окупантів. Виїжджайте з міста та не ризикуйте своїм життям!", - йдеться в повідомленні.

Міськрада Маріуполя про приховану мобілізацію: містянам пропонують вакансії у державній воєнізованій рятувальній службі 01

Вгору