У Криму землю корінних мешканців роздають російським окупантам – ЦНС

Джерело:  war.obozrevatel.com  /  11:37, 22 Травня 2024

Зазначається, що окупанти "роздерибанили" вже чотири земельні масиви на території тимчасово окупованого півострова

Росіяни у тимчасово окупованому Криму ділять між своїми воєнними злочинцями землю, яка належала корінним жителям. Наразі йдеться вже про 1500 земельних ділянок у Сакському та Чорноморському районах.

Про це повідомили у Центрі національного спротиву. Зазначається, що окупанти "роздерибанили" вже чотири земельні масиви на території тимчасово окупованого півострова. Це ділянки, які через махінації з російськими паспортами та документацією не були "належно оформлені".

"Так Кремль проводить неприхований геноцид корінних народів Криму. Без російського папірця ти просто залишаєшся без жодних прав, а все твоє майно стає власністю воєнних злочинців", – зазначили в ЦНС.

Тимчасово окупований Крим на карті

Нагадаємо, раніше голова правління Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник зазначила, що Росія перетворила захоплений Крим не лише на свою військову базу, а й на велику в'язницю. На півострові піддають репресіям усіх, хто не погоджується з агресивною російською політикою. Там продовжуються переслідування активістів, правозахисників, журналістів.

Як повідомляв OBOZ.UA, представниця президента України в Криму Таміла Ташева повідомила, що Росія утримує в своїх СІЗО й тюрмах сотні політичних в’язнів, викрадених на території тимчасово захопленого Криму. Нині відомо про 218 незаконно ув’язнених українців, 60% із яких – це кримські татари.

Вгору