У Краматорську з’явиться лікарня інтенсивного лікування

Джерело:  shotam.info  /  12:16, 14 Серпня 2019

Окрім цього, в місті хочуть також зробити лікарню планового лікування

Лікарня інтенсивного лікування повинна з’явитися в Краматорську в рамках госпітального округу, передає “Восточный проект”.

Госпітальний округ у Краматорську

У рамках госпітального округу в Краматорську планують створити лікарню інтенсивного лікування (екстрена допомога). Це може бути лікарня інтенсивного лікування першого (120 тисяч населення і більше) або другого рівня (200 тисяч населення і більше).

У Краматорський госпітальний округ увійшли: Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка, Торецьк, Костянтинівський район, Олександрівський район, Шаховська ОТГ і Андріївська ОТГ.

 

Лікарня планового лікування теж з’явиться в місті

Окрім цього, в місті хочуть також зробити лікарню планового лікування.

У міськздороввідділі Краматорська підтримують створення в місті лікарні інтенсивного лікування:

“Я однозначно за створення в місті лікарні інтенсивного лікування, вона обов’язково повинна бути. Але в той же час ми хочемо, щоб у місті була й лікарня планового лікування – не їхати ж нашим жителям для того, щоб зробити планову операцію, в інше місто? Одним словом, у рамках розробки плану розвитку госпітального округу ми хочемо зберегти і розвивати всі наші медичні установи. А якщо буде потрібно, то й відстоювати їх “, -резюмувала начальниця міськздороввідділу Валерія Мельник.

Вгору