У Краматорську встановлюють додаткові мобільні укриття

Джерело:  vchasnoua.com  /  17:09, 27 Вересня 2023

Зокрема, у Краматорській міськраді закликали: якщо бачите, що хтось використовує укриття не за призначенням — повідомляйте про це міський контакт-центр за номером 099-099-1505

Більшість укриттів буде вміщати орієнтовно 50 людей.

Фото: Краматорська міська рада

Додаткові мобільні укриття встановлять у центрі міста та в окремих районах, повідомляють у міській раді.

Зокрема, шелтери розташують біля банківських та торговельних установ, місцях приймання відвідувачів одного з комунальних підприємств, та на території Ясногірського старостинського округу.

Роботи вже почали, а загалом додатково встановлюють: 5 укриттів орієнтовною місткістю 50 осіб, 2 з них — у старій частині міста та 3 — у центральній. Також 1 укриття у Ясногірці, орієнтовною місткістю 20 осіб Ясногірка.

Нагадаємо, що нещодавно у Краматорську встановили 21 додаткове мобільне захисне сховище. Так два великі шелтери облаштували поруч із залізничним вокзалом станції «Краматорськ», ще одне поруч з автовокзалом і 18 менших по різних локаціях міста біля зупинок громадського транспорту.

Зокрема, у Краматорській міськраді закликали: якщо бачите, що хтось використовує укриття не за призначенням — повідомляйте про це міський контакт-центр за номером 099−099−1505.

Вгору