У котокафе в Києві подають пиріг з лососем і дозволяють гратися з мурчиками – де його шукати

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  10:20, 1 Червня 2024

У Києві поки є лише одне офіційне котокафе, хоча кав’ярень, де приручили принаймні одного чотирилапого, який навідується перекусити, безліч. Де ж шукати заклад з котячим інтерактивом

У єдиному столичному котокафе є смачненькі десерти, кава та приємне проведення часу разом із пухнастиками. Тут також збирають допомогу для звірів-сиріт, які потребують харчів.

Відвідувачі кажуть, що заклад просторий і прибраний, тому навіть ті, хто поки не фанатіє від котів, бо принюхується до запахів, не почує, що в приміщенні є котик поки той сам не прийде і не почне леститися.

Для тварин в кафе побудували гарні будиночки та дозволяють робити світлини з місцевими жителями.

Шукайте за адресою вул. Юрія Литвинського, 64.

Перша у світі котяча кав’ярня була відкрита в місті Тайбей, Тайвань, в 1998 році. Кав’ярня стала відомим місцем і навіть приваблювала іноземних туристів. В Україні перша кото-кав’ярня відкрилася 5 червня 2015 року у Львові на вул. Ст. Бандери, 47а. Там мешкають 20 кішок різних порід.

У столиці перше котохафе з’явилося на вулиці Драгоманова у 2015 році, проте згодом припинило роботу. Там було самокафе – тобто люди приходили та сплачували не за каву або чай, а за час, проведений в закладі.

А котокафе на Литвинського власниця закладу Леся Сребродольська відкрила на честь свого домашнього улюбленця котика Персика. Вона виїжджала з міста після початку повномасштабного вторгнення, а коли вирішила знову приїхати та жити в Києві – створила затишний простір з чотирилапими.

Фото: Олександр Панченко, ТиКиїв

Першу кішку підібрала на вулиці – підлікувала, провела дезінфекцію та приручила. Раніше її хтось викинув на з дому, тому призвичаїлася до нових людей швидко.

Є й інші коти з трагічними історіями безхатьків, що закінчилися хепіендом. Тепер усі мають жетони на шиї та ветеринарні паспорти. На відміну від інших котокафе сюди впускають з дітьми до 12 років. Однак одне правило: не дерти котів за хвіст.

Вгору