У Дружківці відкрився простір для навчання дітей безпечній поведінці

Источник:  vchasnoua.com  /  09:32, 12 Февраля 2021

У Дружківці на Донеччині розпочав роботу простір для формування навичок безпечної поведінки та реагування у надзвичайних ситуаціях

Простір почав роботу в оновленій ресурсній кімнаті пожежно-рятувальної частини Дружківки. Активісти вже провели перші заняття для учнів та учениць місцевих шкіл, повідомляє ГО «Нова Дружківка».

Зазначається, що в рамках проєкту «Безпечна громада» були закуплені сучасні рятувальні тренажери, аудіовізуальне обладнання і меблі, настільні ігри з питань безпеки. А у грудні для фахівців ДСНС Дружківки та інших міст Донеччини був проведений тренінг «Використання ігротехнік для роботи з дітьми в контексті питань безпеки». Під час заходу учасники дізналися про інструменти ігротехнік, які використовуються для навчання дітей та дорослих, та яким чином з допомогою цього впливати на мотивацію.

Зазначається, що під час перших занять учасники дізналися, як працює пожежно-рятувальна частина та навчилися правил особистої безпеки. Учні молодшої школи грали в настільну гру «My way» та реагували на небезпечні ситуації, які їм випадали на картках. А старшокласники відпрацьовували навички поведінки в екстремальних умовах на сучасних тренажерах.

«Упевнений, що відсьогодні робота фахівців дружківської пожежно-рятувальної частини стане легше в тому сенсі, що навчати дітей та мешканців громади правилам особистої безпеки тепер можна з використанням сучасного обладнання. Наш проєкт є уособленням справжнього партнерства: від зародження ідеї до реалізації проєкту. Спільна робота із пожежно-рятувальною частиною має стати прикладом того, що синергія допомагає робити Дружківську громаду більш безпечною», — зазначив Сергій Пронкін, керівник ГО «Нова Дружківка».

Проєкт реалізується командою громадської організації «Нова Дружківка» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.Наверх