У частині Херсонщини оголосили обов'язкову евакуацію родин із дітьми

Джерело:  war.obozrevatel.com  /  11:47, 15 Вересня 2023

У Херсонській області оголосили обов’язкову евакуацію з 31 населеного пункту

14 вересня, Рада оборони Херсонської області схвалила міру щодо обов'язкової евакуації сімей з дітьми з прифронтових населених пунктів у цьому регіоні. В області зміниться тривалість комендантської години. Тепер її період – з 20.00 до 6.00.

Таким чином влада хоче синхронізувати комендантську годину зі світловим днем. Про це повідомляє голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

"На Раді оборони Херсонської області ухвалили рішення про обов'язкову евакуацію сімей з дітьми з населених пунктів, які постійно обстрілюють ворог", – йдеться у заяві.

Це стосується Веселого, Берислава, Новоберислава, Зміївки, Червоного Маяка, Тягинки, Львівського, Ольгівки, Бургунки, Миколаївки, Одрадокам'янки, Милового, Качкарівки, Дудчан, Новокаїр, Золотої Балки, Михайлівки, Гаврилівки, Осокорівки, Микільського, Берегового, Велетенського, Дніпровського, Антонівки, Садового, Камишан, Приозерного, Зимовника.

Прокудін повідомив, що тепер в області зміниться тривалість комендантської години. Тепер його період – з 20:00 до 6:00. Таким чином влада хоче синхронізувати комендантську годину зі світловим днем.

"Працюємо над запобіганням енергетичному колапсу в регіоні, а також готуємося до надзвичайних ситуацій на об'єктах критичної інфраструктури під час проходження осінньо-зимового періоду", – додав глава області.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Запорізькій області було оголошено примусову евакуацію дітей із прифронтової зони, яка постійно перебуває під ворожими обстрілами. Йдеться про п'ять населених пунктів: місто Гуляйполе, селище міського типу Степногірськ, а також села Преображенка, Єгорівка, Новопавлівка.

Вгору