У Бахмуті створять пункт стерилізації безпритульних тварин

Джерело:  shotam.info  /  12:13, 12 Листопада 2019

Таке рішення ухвалили 8 листопада, повідомляють на сторінці Бахмутської міської ради

Бахмут подасть заявку на побудову пункту стерилізації безпритульних тварини. Таке рішення ухвалили 8 листопада, повідомляють на сторінці Бахмутської міської ради у Facebook.

Як інформує Вільне радіо, тепер профільне управління буде займатися документами.  

Зазначимо, одна така побудова коштує від восьмисот тисяч до мільйона гривень. Кошти на зведення стерилізаційних пунктів планують виділяти з обласного екологічного фонду. 

Тобто, після затвердження заявки, мають спочатку виділити гроші з екологічного фонду, а тоді в Бахмуті місцеві депутати мають знайти землю під пункт стерилізації і проголосувати за її виділення. 

Додамо, зоозахисники з Бахмута вже кілька років просять створити такий пункт для безпритульних тварин. Але чиновники відповідають, що грошей на нього немає.

Зазначається, що 23 жовтня на сторінці у Facebook управління розвитку міського господарства Бахмутської міської ради з’явилось оголошення, що в місті розпочинається так звана зачистка. Зокрема йдеться про вилов безпритульних собак. В повідомленні зазначається, що ловити будуть навіть тих, у кого є нашийник, номерний знак і намордник, які гуляють в скверах, на вулицях, садах, бульварах і в громадському транспорті, якщо поруч немає власників.

Вгору