Триває відбір українських військовослужбовців, які проходитимуть навчання за кордоном

Источник:  sprotyv.info  /  11:04, 10 Января 2022

Міністерство оборони закликає військових та працівників ЗС України активно долучатися до відбору в рамках Плану кадрового забезпечення міжнародних програм навчання

До 28 січня 2022 року триває відбір українських військовослужбовців, які проходитимуть навчання у найкращих профільних «вишах» та тренувальних закладах у 13 країнах світу.

Про це пише Армія Inform.

«Наш основний потенціал – це люди, які керують технікою, планують операції, аналізують ситуацію. І завдяки нашим міжнародним партнерам, наші військові мають можливість підвищувати кваліфікацію у найкращих профільних «вишах» і тренувальних закладах за кордоном та впроваджувати євроатлантичні принципи вже в Україні. У 2022 року наші військові матимуть можливість пройти такі навчання у Британії, США, Турції, Німеччині, Естонії, Італії, Латвії, Литві, Австрії, Польщі, Словенії, Румунії та Словакії», – зазначив Міністр оборони Олексій Резніков під час затвердження Плану кадрового забезпечення міжнародних програм навчання військовослужбовців та працівників Збройних Сил України у військових навчальних закладах іноземних держав у 2022 році.

Міністерство оборони закликає військових та працівників ЗС України активно долучатися до відбору в рамках Плану кадрового забезпечення міжнародних програм навчання.

Як повідомляла група «ІС», українського курсанта у Великій Британії нагородили Міжнародним мечем.

Наверх