Тільки факти: про що насправді повинні пам'ятати жителі "ДНР". ФОТО

Джерело:  uainfo.org  /  13:45, 14 Лютого 2018

Історія Донбасу за версією Захарченка

Дрібний торговець курятиною, що підзаробляв сантехніком, Олександр Захарченко нещодавно зробив гучну заяву про те, що 2018-й рік буде присвячений історії Донбасу.

Звісно, ватажок терористичного угрупування казав не про Донецький басейн, а про домбабве, квазіутворення, створене завдяки Росії та численним колаборантам.

То ж, не буде зайвим нагадати, що таке історія Донбасу за версією Захарченка.

Кажучи про те, як мешканцям динири необхідно пам'ятати свою історію, курляйтер, судячи з усього, мав на увазі росіянина "Моторолу", який поїхав вбивати до України, оскільки вдома йому нічого не залишалося, окрім як вдень мити автівки, а ввечері бухати, слухаючи пиляння жінки, що тягне сина. Друга половинка терориста йому вже зовсім остогидла, а нащадок був лише тягарем.

Ні про яку людяність він взагалі не чув, оскільки був типовим російським бидлом. Потрапив до України Павлов досить поширеним чином – кремлівські утирки відправили його на Донбас замість того, щоб годувати за ґратами. Насправді, таких тисячі. І саме про цю "історію "ДНР" повинні пам'ятати мешканці окупованих територій.

Російський бойовик "Моторола". В жовтні 2016 року його підірвали в ліфті будинку у "ДНР"

А ще – про фашиста Мільчакова, який приїхав не задля того, щоб не сидіти, а для вбивства людей. Такий собі Декстер-неофашист. Вбивав тварин, а потім – перейшов на інший рівень. При цьому зробив це в такий спосіб, що став героєм ток-шоу на федеральних телеканалах країни-терориста, а за масові вбивства його посадять лише тоді, коли приїде до України або ЄС. Навіть Білорусь не видає бойовика, який, до речі, постійно їздить туди займатися "патріотичним вихованням дітей".

Терорист Олексій Мільчаков чинив нелюдські звірства спочатку в Росії, а потім на території "ДНР"

Треба пам'ятати про кадирівців, що захоплювали аеропорт Донецька. Які порушували всі конвенції, знущаючись над полоненими та місцевими жителями. Про зґвалтованих і зниклих дівчат, тіла яких постійно знаходять в полях на окупованих територіях. Так, це все – історія "ДНР".

23-річну Світлану Гарькавую зі Сніжного застрелили бойовики 9 травня 2015-го

А давайте згадаємо про 298 загиблих іноземців з рейсу MH17. Що було після збиття "Боїнгу"? Радість на очах місцевих та гордість терористів за "власні" ПРО. Донбас – це коли вбивають майже сотню дітей, фотографуються на тлі уламків літака, а потім роблять їх експонатами музею у Росії. Більше того, особисті речі мерців розібрали на трофеї майже миттєво.

 

 

Збитий Boeing 777 став для терористів трофеєм

Історія Донбасу – це коли людей залишають без можливості навіть поїхати на вільну територію за дешевшими продуктами, прикриваючись "санітарними нормами", а при цьому жеруть конфісковану ковбасу при реально зголоднілих жителях "ДНР".

Коли будь-яку людину можуть відправити у підвал просто так, тому що не сподобалася патрульним зі зброєю, які ще вчора були наркоманами без роду і племені, а сьогодні – володарі життя.

Коли ще вчора тут був розквітаючий регіон із потужним бізнесом та підприємствами, а сьогодні усю підприємницьку діяльність прибрали до рук ватажки бойовиків, співробітники іноземної спецслужби і політики сусідньої країни.

На жаль, ці сторінки історії не увійдуть до підручників, доки існують російські анклави. Прокремлівські куратори всіма силами заважатимуть тому, щоб про злочини їх військових та найманців дізнавалися жителі захоплених українських регіонів, а також робитимуть так, щоб вони не вірили у ці факти.

Олексій ЧИБІСОВ

Вгору