Свято всупереч війні: «Олені Святого Миколая» готують подарунки для дітей з Донбасу

Джерело:  vchasnoua.com  /  17:47, 17 Листопада 2023

Волонтери їздять у прифронтові населені пункти передають подарунки й влаштовують свято Миколая для дітей. Бажані іграшки чи солодощі може купити кожен охочий українець і передати дітям через волонтерів

«Олені Святого Миколая» відкривають першу базу з дитячими мріями. Вже налічують понад 500 листів із побажаннями дітей, повідомляють у Facebook.

«Олені Святого Миколая» — це команда волонтерів. До 2023 вони їздили у прифронтові поселення на Донбасі й влаштовували свято Миколая для діточок. Тепер до їхніх давніх підопічних додались й інші дітки-переселенці, а географія проєкту з двох областей зросла до Харківської.

Як це працює?

Діти, що постраждали від війни пишуть листа Святому Миколаю. Волонтери публікуємо ці листи на своєму сайті, де записують дитячі побажання.

Кожен охочий може обрати дитину з Бази, щоб подарувати їй омріяний подарунок. Таких людей називають «Чарівниками». Потім Олені взимку катаються до дітей, влаштовують свято і передають подарунки.

Обрати дитину можна одну і більше. Для цього треба натиснути на кнопку «Стати чарівником», після чого заповнити форму і дитина закріплюється за вами. Тому варто бути відповідальним.

Якщо людина прийшла від компанії, то можна закріпити за цією компанією певну локацію або декілька локацій (20, 30 або 50 дітей). Треба перейти на вкладку «Обрати дітей», заповнити дані для зворотного зв’язку й обрати дітей. Зручно через фільтр обрати певну локацію і повністю взяти її. Тоді подарунки для всіх дітей з цього села прийдуть одночасно.

Обов’язково кожен подарунок має бути підписаний у посилці: населений пункт, ім'я та прізвище, вік. Наприклад: «Ізюм, квартал 44, Ваня Соняшкін, 8 років».

«Добре, якщо до подарунка ви додасте лист або вітальну листівочку дитині від себе чи від Миколая — як захочете. Якщо у вас є можливість надіслати нам безадресні подарунки: книжки, нові іграшки, солодощі - будь ласка, зробіть це! Бо в нас на святах буде багато малечі, вони ще не писали листи, але теж сподіваються отримати подаруночок», — пишуть волонтери.

Подарунки відправляють за адресою: Харків, Нова Пошта № 36, Інна Ачкасова, +380 661 037 821

Крім цього, волонтерів можна підтримати грошима на пальне, на солодощі, на ремонт автівок, на ягель (оленячу їжу в дорозі).

Картка монобанку 5375 4141 2458 9465

Для допомоги з-за кордону є PayPal dissplanerenok@gmail.com

Фото: olenisviatogomykolaya

Фото: olenisviatogomykolaya

Вгору