"Святковий" Маріуполь: танці на кістках від рашистів, черги за іжею та тотальний холод. ВІДЕО

Джерело:  vchasnoua.com  /  10:27, 28 Грудня 2022

Передноворічний Маріуполь не врятують ані гірлянди, ані сяючі ялинки. Люди досі залишаються без житла, а рашисти продовжують ховати сліди своїх злочинів під руїнами будинків, які поступово зносять і перетворюють в будівельне сміття

Ялинки і триколори

За інформацією та фото, якими діляться маріупольці в місцевих пабліках, видно, що рашисти намагаються продавати ялинки місцевим. Однак, покупців зовсім немає, як і святкового настрою у містян.

Тим не менш, в Маріуполі окупанти встановили ялинку, куди причепили російський триколор. Окупаційні пабліки діляться відеозаписом під музичний супровід "We wish you a merry Christmas". Своєю чергою, директор маріупольського телебачення Микола Осиченко, коментує, що світський різдвяний гімн точно не пасує під трикольорну картинку окупованого міста.

"Єдине, що там схоже на істину, це рядок у тексті:

We won't go till we get some,

So bring it right here.

(Ми не підемо, поки не отримаємо трохи. Подайте його сюди.)

У пісні йдеться про пудинг, але в житті виходить, що про те, як окупанти отримають на горіхи від ЗСУ", – каже Осиченко.

https://t.me/NickolayOsychenko/948

А ось ялинка з іншого ракурсу. З цієї точки видно зруйновані росією будинки у самому центрі міста. Будинки, у яких гинули мирні та які ніхто не збирається ремонтувати. А танець - це пряме відображення того, як поводиться типовий адепт «руського миру» в Маріуполі: він просто стоїть спиною до руйнувань (тупо робить вигляд, що їх немає), танцює дивні танці на кістках біля подарунка від окупантів.

https://t.me/NickolayOsychenko/949

Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко пише, що Різдво тут святкувати тяжко, бо Бог залишив місто разом з надією після приходу росіян.

Танці на кістках

Святкова атмосфера панує тут тільки в окупантів. У популярному ресторані "Гуси-Лебеді" в центрі міста на проспекті Металургів рашисти організували щовечірні танці.

"Сюди можуть потрапити або топ-колаборанти, або окупанти. Також жінки в пошуку розваг та легкого життя в обіймах перших чи других. Такой тобі щовечірній танок на кістках вбитих українців. Буквально.

З цікавого. Можете побачити, що серед чоловічої частини лише кадирівці. Місцями - прямо в броніках. Сміливість найвижчого рівня - навіть на закритий для всіх дискотеці не знімати бронік. Добре що ще не в касці. Хоча, це не точно", – коментує Андрющенко.

https://t.me/andriyshTime/5314

Новорічні "подарунки" від рашистів

Разом з тим, загарбницька влада вирішила" потішити" маріупольські сім'ї з дітьми. Гуманітарну допомогу дітям до трьох років скасували. Тепер батькам доводиться думати не про подарунки дітям, а про те, як їх прогодувати. Все, на що спромоглися окупанти, це прострочені продукти та зіпсовані іграшки.

"Все це отримують молоді сім’ї після годин очікування в черзі на холоді.

Свято наближається, але точно не в окупованому Маріуполі. Щастя та радощі покинули місто з приходом росіян", – підсумовує Андрющенко.

Вгору