Створено сайт, на якому розібрали та спростували міфи роспропаганди про "Азов"

Джерело:  censor.net  /  10:12, 18 Листопада 2023

Про це розповів командир бригади "Азов", підполковник Денис Прокопенко "Редіс"

Активісти розібрали головні міфи стосовно "Азову" та спростували кожен із них, спираючись на велику доказову базу: факти, фото- та відеоматеріали, посилання на реальні події та цитати відомих дослідників, політиків та релігійних діячів про "Азов".

Про це розповів командир бригади "Азов", підполковник Денис Прокопенко "Редіс", передає Цензор.НЕТ.

"Ворожа пропаганда майже 10 років щосили намагається дискредитувати "Азов", вигадуючи безліч голослівних обвинувачень, які при детальному розборі не витримують критики та не підтверджуються жодними доказами. Брехня, яку методично та цілеспрямовано роками виливають на підрозділ деякі ЗМІ та так звані "експерти", завдає шкоду не тільки "Азову", але й всім Силам оборони Україні та нашій державі.

Втім, противнику не вдається задурити людей своїми інформаційними атаками. Знаходяться і ті, хто проводить власні розслідування, які вщент розбивають звинувачення "Азову" в усіх вигаданих гріхах, в чиїйсь хворій уяві.

На сайті www.azovcontrafake.com небайдужі люди розібрали головні міфи стосовно "Азову" та спростували кожен із них, спираючись на велику доказову базу: факти, фото- та відеоматеріали, посилання на реальні події та цитати відомих дослідників, політиків та релігійних діячів про "Азов".

Поширення цього та інших подібних контрпропагандистських ресурсів серед закордонних журналістів, політиків та пересічних громадян є вкрай важливим в контексті боротьби з кремлівськими фейками.

Правда за нами. І правда переможе", - розповів Прокопенко.

Вгору