Стартував новий проєкт підтримки родин ветеранів: куди звертатися

Джерело:  usionline.com  /  14:09, 1 Червня 2024

Ці простори реалізуються завдяки допомозі Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) за підтримки уряду США (Бюро USAID з гуманітарної допомоги). Загалом в Україні працюють 29 просторів «Вільна»

У дружньому до жінок та дівчат просторі «Вільна» стартував новий напрямок психологічної підтримки для сімей ветеранів, а також тих, чиї рідні виконують бойові завдання на фронті.

Про це повідомили у громадському русі «Віра, Надія, Любов».

За словами голови правління руху Тетяни Семікоп, Фонд у галузі народонаселення ООН (UNFPA) зробив важливий крок для соціальної та психологічної адаптації сімей наших героїв та героїнь.

Ми всі перебуваємо у дуже складних умовах. Але найважче тим, хто втратив своїх близьких. Також у складному психологічному стані перебувають ті, хто чекає на рідних з фронту або починає нове життя з тими, хто повернувся з війни. Кожна людина по-різному реагує на травму. Наша головна мета – допомогти людям пережити її, – зазначила Тетяна Семікоп.

Всі жінки, які потребують допомоги, можуть записатися як на індивідуальні так і на групові психологічні консультації. Вся допомога надається безоплатно та конфіденційно. Групи підтримки супроводжуються професійними психологинями та соціальними фахівчинями з великим досвідом.

В Одеській області рух «Віра, Надія, Любов» координує простори «Вільна» в Одесі та Ізмаїлі. Ці простори реалізуються завдяки допомозі Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) за підтримки уряду США (Бюро USAID з гуманітарної допомоги). Загалом в Україні працюють 29 просторів «Вільна».

Записатися на консультації можна за телефонами:

Одеса: +38-073-231-01-01
Ізмаїл: +38-096-065-47-26
Миколаїв: +38-098-440-09-19
Херсон: +38-067-131-63-36.

Вгору