Стартує 18-й курс переходу на українську мову “Єдині” з Михайлом Кукуюком

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  18:38, 28 Вересня 2023

Всеукраїнський проєкт «Єдині» відкриває реєстрацію учасників на 18-й курс для охочих перейти на українську мову, який стартує 2 жовтня. Долучитись може кожен охочий із будь-якої точки світу

А надихатиме та підтримуватиме охочих опанувати українську Михайло Кукуюк, український актор Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка, актор кіно та дубляжу. А ще він музикант, композитор, телеведучий, лідер музичного гурту «Кука та банда» та автор гострих поетичних текстів.

За 17 курсів підтримки в переході на українську мову допомогли 100000 людей перейти на українську; відбулось понад 3250 зустрічей розмовних клубів української мови! До проєкту долучились 500 волонтерів.

Організатори зазначають, що їхня мета — допомогти 1000000 земляків опанувати мову.

«Єдині» — це 28 днів підтримки у переході на українську мову. Протягом навчання учасники щодня отримуватимуть завдання та навчальні матеріали, які допоможуть подолати мовний бар’єр, візьмуть участь у вебінарах та розмовних клубах у своєму місті.

До слова, у столиці клуби відбуваються у Vcentri Hub.

Сторінки проєкту у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/yedyni

https://instagram.com/yedyni.ruh

https://www.youtube.com/@yedyni

https://www.tiktok.com/@yedyni.ruh

Зареєструватися можна на сайті проєкту. Участь безкоштовна.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що стартував 14-й червневий курс переходу на українську мову «Єдині», амбасадоркою якого стала Аніта Луценко – українська спортсменка, професійна тренерка, відомий фахівець зі схуднення, телеведуча.

Вгору