Стань Святим Миколаєм: волонтери збирають подарунки для дітей, які живуть поруч із війною

Источник:  vchasnoua.com  /  12:48, 16 Ноября 2021

Волонтери збирають дитячі листівки і шукають тих, хто має наснагу здійснити прості бажання малечі із прифронтової зони Донбасу

Харківські волонтери Адаптаційно-культурного центру у рамках акції «Олені Святого Миколая» збирають листи з мріями тих дітей, які майже все життя живуть поряд із війною. Загалом волонтери планують зібрати понад тисячу дитячих листівок з 20 прифронтових населених пунктів Донецької та Луганської областей.

Кожне замовлення від маленького українця з прифронтової території вноситься в таблицю, щоб дорослі могли знати хто саме і який подарунок бажає на свята.

Серед цьогорічних дитячих мрій — санчата, музичні інструменти, велосипед, іграшки, спортивний інвентар та навіть цуценята.

Наприклад, 13-річна Влада з Кримського на Луганщині мріє про лабрадора та просить Святого Миколая здійснити її найбільше бажання.

А 6-річна Саша із Золотого попросила у чудодійника рюкзак для школи і ролики. Дівчинка навіть намалювала свою мрію:

Прочитати усі дитячі листи із бажаннями можна ТУТ.

Як доєднатися до благодійної акції?

1.Необхідно обрати лист-дитину-мрію, яка вам чимось відгукнеться і написати про свій вибір волонтерам.

2.Для тих, хто знаходиться у Харкові, адреса організаторів акції — вулиця Рижівська, 20. Можна приносити подарунки туди. Телефон для зв'язку: 063 565 63 39 або 066 103 78 21.

3.Для тих, хто знаходиться в іншому місті — можна надіслати подарунок у Харків, на відділення Нової пошти № 2, на ім`я Ачкасова Інна Марківна, тел. 066 103 78 21.

4.Перед відправленням необхідно підписати подарунки — для якої дитини і в який населений пункт їде подарунок.

5.Також можна допомогти фінансово на картку 5375414124589465 monobank, Ачкасова Інна Марківна

6.Для допомоги з-за кордону — PayPal bit.ly/3Hclh3l

«Нам завжди потрібне пальне, гроші на ремонт автівок і на здійснення виїздів, бо оленям треба десь жити і щось їсти у відрядженнях. Якщо хтось може забезпечити якийсь виїзд солодкими подарунками або дитячими гарними книжками — ми будемо дуже вдячні», — додають волонтери.

Наверх