Спилила зуби та готувалася отруїти: в Рені власниця знущалася над своєю вівчаркою! (фото, відео)

Джерело:  usionline.com  /  17:50, 21 Вересня 2023

Зв’язатися із кураторкою Джесі – Наталею, можна за телефоном: 0674841866

Про те, що господарка хоче отруїти собаку, випадково дізналися волонтери, вони прийшли до зоомагазину якраз у той момент, коли власниця збиралася купити отруту.

Про це кореспонденту Української Служби Інформації розповіла кураторка собаки, волонтер Наталія.

На початку війни господар німецької вівчарки Джесі пішов на війну та залишив собаку своїй знайомій. Жінка утримувала тварину на території свого приватного домоволодіння у Рені, розповідає Наталія, а коли зрозуміла, що не вистачає коштів щоб прогодувати тварину, вирішила її отруїти.

Господарі знущалися з неї, спилили зуби, щоб та не їла курей. Потім хотіли застрелити чи отруїти. Про це дізналися волонтери, які зайшли до зоомагазину якраз у той момент, коли жінка намагалася купити отруту, – зазначила волонтер.

Джесі відразу вилучили та перевезли до Одеси. Тут вона пройшла повне ветеринарне обстеження, після чого її стерилізували, вакцинували та чипували. Зараз перебуває на перетримці, але волонтери шукають їй – свій справжній дім.

https://t.me/usionline/49907

Собака жила на ланцюзі, вона дуже виснажена. В Одесу Джесі приїхала у кінці липня, з того часу ми її лікували та навіть оперували, тому що в неї були застійні мастити молочних залоз. Її стан зараз набагато кращий, виглядає краще, погладшала, їсть з апетитом, шерсть прийшла в норму, – розповіла Наталія.

Джесі дуже ласкава і доброзичлива, розумна та спокійна, орієнтована на спілкування з людиною. Наразі волонтери шукають їй відповідальних та люблячих господарів.

Зв’язатися із кураторкою Джесі – Наталею, можна за телефоном: 0674841866.

Волонтери також розповіли, що у жінки, яка знущалася з Джесі, є ще один вівчар, якого вона утримує у покинутій будівлі на ланцюзі та віддавати зоозахисникам не хоче.

Вгору