Солодка брехня і гірка правда (фото)

Джерело:  ria-m.tv  /  10:24, 2 Червня 2024

Що пропаганда пише про аграрний сектор на Мелітопольщині та як справи йдуть насправді

Кремль робить із Мелітопольщини зразково-показовий регіон. Росія голосно заявляє про досягнення, до яких не має жодного стосунку, але скромно замовчує про свої провальні спроби зробити щось самостійно.

Весняно-літній період у самому розпалі, тож зараз у загарбників на порядку денному - аграрна тема. І саме аграрний сектор Запорізької області після України посилено відновлює рф. Але не насправді, звісно, а лише на словах пропаганди.

Так, Телеграм-канали окупантів активно публікують пост-переказ тексту турецького "журналіста", який за завданням Кремля відвідав тимчасово підконтрольний росії Мелітополь. Але що оригінал тексту, що його переклад пропагандистами мають безліч цікавих моментів.

Йдеться про статтю турецького видання dikGazete. Ресурс, очікувано, конкретно проросійський. Там усе за класикою: "возз'єднання України і Росії", "тероризм режиму Зеленського" і далі за списком.

Так от, турецькі пропагандисти, які працюють у зв'язці з російськими, пишуть, що нібито реформи, які проводить росіяни в аграрному секторі тимчасово окупованої частини Запорізької області, забезпечили економічний підйом. Сталося це, звісно, завдяки підтримці з боку російського уряду, який, цитуємо: закуповує продукцію запорізьких аграріїв за ринковими цінами та надає їм субсидії.

Солодка брехня і гірка правда: що пропаганда пише про аграрний сектор на Мелітопольщині та як справи йдуть насправді 1Солодка брехня і гірка правда: що пропаганда пише про аграрний сектор на Мелітопольщині та як справи йдуть насправді 2

Але якщо відволіктися від цієї замовної писанини і повернутися до реальності, то виявляється, що насправді створене на окупованій частині Запорізької області "державне" підприємство "Державний зерновий оператор" (ДЗО) пропонує місцевим аграріям закупівельні ціни, які є значно нижчими від тих, що на підконтрольній Україні території.

Ще одним "досягненням" росії псевдо-журналіст вважає те, що ДЗО, яке є фактично монополістом із незаконного експорту запорізького врожаю до РФ, інших окупованих територій і за кордон, - один із провідних роботодавців і платників податків області. Але ось про те, що фейковий губернатор Є.Балицький буквально звинуватив ДЗО в розкраданні зерна та ініціював проведення службової перевірки на підприємстві, "журналіст" чомусь писати не став.

Та й коментарі місцевих жителів під цим хвалебним постом вже дуже красномовні. Люди скаржаться на те, що ДЗО не виплачує їм гроші за зерно. І, як виявилося, зразково-показовий (за мірками пропагандистів) роботодавець усе ніяк не може погасити заборгованість із зарплати.

Солодка брехня і гірка правда: що пропаганда пише про аграрний сектор на Мелітопольщині та як справи йдуть насправді 3Солодка брехня і гірка правда: що пропаганда пише про аграрний сектор на Мелітопольщині та як справи йдуть насправді 4

Така симпатія до Росії цього пропагандиста легко пояснюється цікавими фактами з його біографії. На сайті зазначено, що з 2014 року він був єдиним турецьким журналістом, який працював в окупованому Донецьку, і зараз він продовжує жити в Росії. Ось така ось "незалежна" журналістика виходить.

Вгору