Служить піхотинцем на першій лінії оборонии

Джерело:  vchasnoua.com  /  09:56, 16 Березня 2024

Журналіст, письменник і ексв`язень «Ізоляції» Станіслав Асєєв вступив до лав ЗСУ

Донеччанин Станіслав Асєєв майже три роки був у полоні російських бойовиків. Повернувшись додому вів активну журналістку та письменницьку діяльність, тепер Станіслав доєднався до лав ЗСУ.

Станіслав Асєєв приєднався до лав ЗСУ/ Фото: Stanislav Aseyev

Журналіст, письменник і колишній в’язень тюрми донецьких бойовиків «Ізоляція» Станіслав Асєєв вступив до лав ЗСУ. Про це повідомив аеророзвідник Єгор Фірсов.

«Мій друг, якого я знаю майже 20 років. Письменник і журналіст, якого ви всі знаєте, пішов служити. І не кудись, а в піхотну роту на першій лінії оборони. Для мене — це рідна рота, де я служив до переходу у підрозділ БпЛА, — пише Фірсов. — Це один з найсильніших підрозділів по злагодженості нашої бригади, де Стас зараз вносить свіжі сили. Стас був у російському полоні майже три роки. З початком війни було багато пропозицій з міжнародних фондів працювати закордоном, але він обрав місце на фото — де вирішується доля вільного світу. Дякую, що довіряв і доєднався до нашої родини, друже».

Нагадаємо, що Станіслав Асєєв жив у Донецьку і вів популярний блог, а також писав статті для деяких українських видань про життя в окупації. Влітку 2017 року його схопили бойовики — журналіста змусили зізнатися в тому, що він нібито працював на українські спецслужби.

До нього не пускали представників міжнародних місій, а також відмовилися включати його в списки на обмін. Через це Станіслава не вдалося звільнити у грудні 2017 року під час великого обміну полоненими.

У жовтні 2019 році терористи засудили Асєєва до 15 років позбавлення волі за «шпигунство та інші злочини». А вже у грудні того ж року бойовики в рамках обміну повернули журналіста додому. У полоні блогер пробув два з половиною роки.

Вгору