Що таке Бєлгородська область? Колись Бєлгород входив до складу Харківської області

Джерело:  censor.net  /  17:51, 30 Травня 2023

Смішно це чути: бєлгородський губернатор закликав приєднати Харківщину до Росії, мер Харкова дав жорстку відповідь

Мер Харкова Ігор Терехов відповів на заяву бєлгородського губернатора Гладкова про необхідність приєднання Харкова до РФ.

Терехов відповів Гладкову: Колись Бєлгород входив до складу Харківської  області, - мер Харкова Терехов « Новини | Мобільна версія | Цензор.НЕТ

Мер Харкова Ігор Терехов

Терехов у коментарі журнілістці Ірині Ромалійській нагадав, що Бєлгород колись був частиною Харківської області, повідомляє Цензор.НЕТ.

Ігор Терехов "проїхався" по заяві губернатора Бєлгородської області щодо Харкова / фото ua.depositphotos.com

"Якщо чесно, смішно. Смішно було чути це марення. Що таке Бєлгородська область? Бєлгородська область сприймається у Харкові виключно як БНР. І тому говорити про якесь приєднання, ще й з боку Росії Харкова... Вони хотіли захопити Харків починаючи з 22 лютого минулого року, тому про щось говорити, не доводиться.Тому те марення, яке він ніс, нехай буде втішним для нього.

"...Теж для історії: колись дуже давно була Харківська область, до складу якої входило місто Бєлгород. До цього ми не будемо йти. Але те, що сьогодні стосується суверенітету і територіальної цілісності, то Україна - суверенна держава, Харків - українське місто, було, є і буде ним...", - підкреслив мер Харкова.

Для довідки можу нагадати, що населення Бєлгорода - це лише один район міста Харків. І для історії, нагадаю, колись давно була Харківська область і до її складу входив у тому числі і Бєлгород. Але до цього ми не йтимемо", - сказав мер Харкова.

До слова, Ігор Терехов зазначив, що російський окупанти від самого початку повномасштабного вторгнення намагалися захопити місто, але зазнали поразки. "...Тому та маячня, яку він вимовив Гладков, нехай вона буде втішною для нього", - заявив мер.

Вгору