«Шаную воїнів, біжу за героїв України»: Донеччина долучиться до всеукраїнського забігу

Источник:  vchasnoua.com  /  10:21, 17 Августа 2021

Патріотичний забіг у пам’ять про загиблих військовослужбовців «Шаную воїнів, біжу за героїв України» відбудеться 28 серпня у Краматорську на Донеччині

Всеукраїнський забіг, започаткований у 2018 році громадськими активістами, цьогоріч відбудеться 28 серпня могутньою хвилею єдності в різних регіонах нашої держави.

У Донецькій області патріотичний захід пройде в краматорському сквері Пам’яті Героїв, початок — о 10:00. Стартові номери можна буде отримати з 09:15 до 09:50 біля гранітного знаку в пам’ять про захисників України, повідомляє ДонОДА.

Забіг передбачає організоване подолання дистанції 2 км із закріпленим на футболці іменем знайомої або незнайомої людини, яка віддала життя в боротьбі за незалежність України.

Реєстрацію для участі відкрито за посиланням.

Забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України» вшановує пам’ять загиблих захисників держави та є виявом подяки їм та їхнім родинам за внесок у збереження територіальної цілісності країни. Також метою заходу є об’єднання ветеранів та діючих військовослужбовців, службовців сектору безпеки та оборони України, волонтерів, молоді та свідомих громадян навколо цінностей української державності, незалежності.

Прізвище, ім'я Героя можна знайти за посиланням.

Наверх