Сформуй бренд Донеччини: жителів області запрошують до обговорення

Источник:  vchasnoua.com  /  11:13, 27 Января 2021

Сформовані складові сутності бренду Донецької області

Триває робота щодо підготовки проєктів маркетингової стратегії та бренду Донецької області, повідомляє ДонОДА.

Вже було проведено низку заходів: зустрічі у форматі фокус-груп, стратегічні сесії у форматі воркшопу з представниками органів виконавчої влади, громадських об’єднань, установ регіону та інших областей України, онлайнові зустрічі з представниками дипломатичних установ та міжнародних організацій, онлайнове анкетування понад 9 тисяч пересічних громадян та інтерв’ю з представниками керівного складу підприємств різних галузей регіону. За результатами сформовано Сутність бренду регіону.

Тепер робоча група запрошує мешканців Донеччини приєднатись до обговорення та висловити свою думку щодо представлених складових сутності бренду у будь-якій зручній формі на електронну адресу департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин облдержадміністрації inv. d@dn.gov.ua з тематичною позначкою «Бренд».

Необхідно обов’язково зазначити елемент (слайд) до якого надаються пропозиції. Наприклад: «Пропозиції до елементу «Характер бренду»… Одночасно, у разі наявності ідей, пропонується поділитися своїм баченням візуалізації бренду, що має об’єднувати усіх мешканців регіону.

«Звертаємо увагу, що це не конкурс, а наступний етап досліджень, толока, збір думок громадян регіону, і надіслані матеріали будуть використовуватися для натхнення в процесі створення візуальної частини логотипу. Чекаємо Ваші пропозиції до 05.02.2021 року», — йдеться у повідомленні.

Наверх