Севастополь "цвіте" могилами російських окупантів - фото

Джерело:  flot2017.com  /  11:24, 16 Липня 2022

Усі спроби путина приховати реальні масштаби загибелі російських солдатів - даремні! Кладовище навколо російських міст, військові частини яких беруть участь у варварській у вторгненні в Україну, переповнені могилами молодих хлопців, яких Путін послав на забій

Як не приховує россия втрати своєї армії у війні проти України, кладовища красномовно демонструють втрати загарбників в живій силі. У окупованому Севастополі на одному з кладовищ "розцвіло" поле поховань загиблих моряків зі знищеного ВСУ крейсера "Москва" і морпехов рф, ліквідованих в ході спецоперації по звільненню острова Зміїний.

Фото свіжих могил окупантів в Севастополі в Telegram опублікував радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

"Усі спроби путина приховати реальні масштаби загибелі російських солдатів - даремні! Кладовище навколо російських міст, військові частини яких беруть участь у варварській у вторгненні в Україну, переповнені могилами молодих хлопців, яких Путін послав на забій. Ось фотографії з севастопольського кладовища (кладовище 5 - го кілометра, "Кальфа") ", - написав Геращенко.

Після 24 лютого 2022 року, коли путин почав повномасштабне вторгнення в Україну, на кладовищі окупованого Севастополя з'явилася безліч поховань військових.

Вгору