СБУ закликає громадян бути пильними та обережними!

Джерело:  sprotyv.info  /  10:27, 20 Грудня 2019

Бойовики «л/днр» вербують молодь прифронтових регіонів через соцмережі

СБУ повідомила, що проросійські терористи намагаються втягнути молодь, яка проживає в Донецькій та Луганській областях до лав незаконних збройних формувань через соцмережі.

Про це йдеться у повідомленні СБУ.

Щоб поповнювати свої ряди, бойовики вдаються до маніпуляцій, примусу та залякування. Нерідко терористи вербують юнаків через заборонені в Україні російські соцмережі. Так представник одного з «козачих полків» почав листуватися зі студентом коледжу із Сєвєродонецька. Дізнавшись, що хлопець сирота і має фінансові труднощі, рекрутер переконав його у «перевагах» приєднання до сепаратистів.

Щоб вступити на військову службу до терористів юнак мав нелегально прибути до окупованого Луганська для проходження медичної комісії.

Про наміри студента стало відомо СБУ. Співробітники Служби відвідали його та роз’яснили йому можливі наслідки такого необдуманого кроку. Хлопець усвідомив серйозність ситуації і надав оперативникам детальну інформацію про відомих йому бойовиків та контакти з ними.

СБУ вкотре закликає громадян бути пильними та обережними. Не дозволяйте злочинцям маніпулювати вами і втягувати вас у злочинну діяльність.

Як повідомляла група «ІС», у СБУ повідомили, як військова контррозвідка протистоїть ворожими спецслужбам.

Вгору