СБУ наближує перемогу: з нагоди професійного свята Зеленський, Залужний та Малюк привітали силовиків

Джерело:  rubryka.com  /  12:46, 25 Березня 2023

На сьогодні співробітники силової структури зустрічають його зі зброєю в руках, захищаючи Батьківщину пліч-о-пліч зі Збройними силами України

В Україні 25 березня відзначають професійне свято – День Служби безпеки України. На сьогодні співробітники силової структури зустрічають його зі зброєю в руках, захищаючи Батьківщину пліч-о-пліч зі Збройними силами України.

Про це мова йде у привітаннях голови СБУ генерал-майора Василя Малюка, президента України Володимира Зеленського та головнокомандувача ЗСУ генерала Валерія Залужного з нагоди свята.

Обидва генерали відзначили, що Служба безпеки України наближає перемогу.

СБУ

Фото: Zelenskiy / Official

"Дорогі бойові побратими! Сьогодні у складі Сил оборони ви пліч-о-пліч зі Збройними силами героїчно виконуєте не тільки оперативно-бойові, а й бойові задачі, нищите ворога та техніку на всіх рубежах. Контртерористичні, антидиверсійні, контррозвідувальні та військові операції, які ви проводите – вже стали легендарними.

Служба безпеки України – це потужна частина нашої великої єдиної армії, яка захищає національну державність. Завдяки вам – російська агентура, колаборанти, диверсанти та інші зрадники – отримують по заслугах.

Безпека держави – це безпека всього народу. З Днем Служби безпеки України. Разом – до перемоги!", зазначив у привітанні Залужний.

https://t.me/CinCAFU/428

Також привітав колег з професійним святом очільник Служби безпеки України Василь Малюк.

"Незламні українці! Шановні колеги та побратими! 31-шу річницю створення Служби безпеки України ми знову відзначаємо зі зброєю в руках, захищаючи найцінніше – свою Батьківщину. Та якщо рік тому першочерговою метою було стримати ворога, то сьогодні ми робимо все, аби пришвидшити звільнення рідної землі.

СБУ

Фото: Zelenskiy / Official

Картина війни суттєво змінилася за цей час. І в цьому є вагомий внесок СБУ, яка пліч-о-пліч із побратимами з ЗСУ та всіма Силами безпеки і оборони наближає Перемогу. Ми виконуємо свій професійний обов'язок з честю і великою відповідальністю.

Воюємо у найгарячіших точках війни. Посилюємо роботу за всіма напрямами – від контррозвідки до кібербезпеки. Розслідуємо воєнні злочини окупантів, аби вони відповіли за скоєне", – йдеться у привітанні Малюка.

СБУ

Фото: Zelenskiy / Official

Він наголосив, що СБУ боремося як із зовнішнім ворогом, так із внутрішнім – зрадниками й колаборантами, які кликали "руській мір" на українську землю.

https://t.me/SBUkr/7668

"Служба безпеки докладає максимум зусиль, аби звільнити Україну від ворожої навали. Тож щиро вітаю всіх співробітників СБУ, які вірою та правдою служать своїй Батьківщині! Ви довели, що є частиною народу, який неможливо зламати! Завдяки справжнім Героям Україна була, є і обов'язково буде!

На жаль, кращі з кращих віддають свої життя за Батьківщину. Серед них – наші колеги. Вклоняємось перед їхнім подвигом та ще з більшим завзяттям продовжуємо боротися за Україну! Працюємо на результат, діємо на випередження і рухаємося до неминучої Перемоги! Слава Україні!", підсумував Василь Малюк.

До силовиків також звернувся Глава держави.

СБУ

Фото: Zelenskiy / Official

"Служба безпеки України б'ється з ворогом на фронті в найгарячіших точках, забезпечує кіберзахист України, стабілізує ситуацію в деокупованих районах, дбає про те, щоб у жодній із частинок України у ворога не було прислужників, допомагає нам повертати українців і українок із російської неволі.

Немає такого підрозділу Служби, який не дав би нашій державі потрібних здобутків. І я вдячний усім вам за це!" – заявив президент Володимир Зеленський.

https://t.me/V_Zelenskiy_official/5618

Зі свого боку пресслужба СБУ виготовила і оприлюднила потужне відео з нарізкою фрагментів спецоперацій, які виконували співробітники Служби безпеки.

Довідка

Щорічно 25 березня в Україні відзначається професійне свято – День Служби безпеки України.

Свято було встановлено указом президента України Леоніда Кучми 22 березня 2001 року і відзначається у день прийняття Верховною Радою України Закону України "Про Службу безпеки України" (25 березня 1992 року).

СБУ

Фото: Zelenskiy / Official

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський напередодні Дня СБУ вручив державні нагороди працівникам відомства.

Він наголосив, що представники СБУ б'ються з ворогом на фронті – у найгарячіших точках, а також забезпечують кіберзахист України, стабілізують ситуацію в деокупованих містах, дбають, щоб ворог не мав прислужників у жодній частині нашої держави.

Вгору