«руський мір»: «відновлення міст», якого не існує...

Джерело:  vchasnoua.com  /  11:38, 15 Грудня 2023

Окупована Луганщина загниває від загарбників, поки вони пропагують «руській мір» й демонструють «оновлену інфраструктуру»

Окупаційна «влада» на Луганщині активно промиває мізки українським дітям, пропагує «руський мір» й демонструє «відновлення міст», якого не існує.

"Відреставрований" ТЦ "Астрон" в окупованому Сєвєродонецьку/ Фото із місцевих чатів

Окупанти не припиняють політику геноциду на тимчасово загарбаних територіях. Вони промивають дітям мізки й вчать їх ненавидіти власну державу.

Зокрема, у так званій «лнр» росіяни провели фестиваль «народів росії», на який масово зігнали школярів. На пропагандистському заході дітей переконували, що вони росіяни, а українці - це вигадана нація, пише Центр національного спротиву.

«Ворог свідомо знищує самоідентифікацію українців, адже планує знищити цілу націю, що є геноцидом. Саме знищення нашої нації і є єдина ціль війни владіміра путіна та його посіпак», — пишуть в ЦНС.

Крім цього, дітям нав’язують радянські наративи. Свідчення цьому є типовий захід в школі для дітей з символікою «совка», який пройшов у селищі Мілове, що на Луганщині.

«Промивання дітей іде повним ходом», — пишуть у місцевих чатах.

Фото із місцевих чатів

Разом з цим, окупаційні джерела повідомляють, що на Луганщину приїде делегація у складі 40 іноземців, яка відвідає «лнр» у рамках Всесвітнього фестивалю молоді. Це відбудеться ближче до весни.

Мер так званої республіки заявив, що вони приймуть делегатів і «покажуть їм, що „лнр“ — це не тільки сталь. Це багата культура та історія, це оновлена інфраструктура та відреставровані пам’ятки архітектури».

Проте загарбники, мабуть, забули про нагальні проблеми в окупованих містах, забули, що у людей немає опалення, не працюють котельні, є проблеми зі світло через перенапруження. Про реставрацію годі й казати.

Так, наприклад, більшість районів окупованого Лисичанська залишаються без світла. Місто захопили влітку 2022-го і відтоді чутно лише обіцянки щось полагодити, повідомляє голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

«Вже забули, що таке цивілізований світ, люди, що залишилися в районі колишнього заводу ГТВ. У грудні в загарбників була одна спроба заживити окремі будівлі. Невдала — бо одразу згорів нашвидкуруч зібраний ними трансформатор», — пише Лисогор.

Разом з цим у місцевих телеграм-каналах публікують фото звалища у Рубіжне, яке розташувалося обабіч дороги. Мабуть, саме так окупанти уявляють реставрацію. Також люди пишуть про бездіяльність місцевої влади, бо нічого не відновлюється.

Звалище в Рубіжному/Скриншот із відео відео

Звалище в Рубіжному/Скриншот із відео

Фото з місцевих телеграм-каналів

Сєвєродонецьк / Фото з місцевих телеграм каналів

На додачу до цього всього в «лнр» ще планують провести голосування за путіна — законом заборонено, але дуже потрібно, пише Лисогор.

«Законодавство рф забороняє виборчі процеси на територіях, де уведено воєнний стан. Втім, у „виборчкомі лнр“ упевнені, що люди „хочуть почуватися причетними до цих великих подій“, тому вважають за можливе провести у лнр вибори президента рф», — повідомляє Лисогор.

Воєнний стан не завадив сформувати виборчу систему «лнр» та підготувати її до виборів путіна, так запевняють колаборанти. Вони обіцяють високу активність виборців. Тим більш, що отримано дозвіл здійснювати побудинковий обхід із бюлетенями.

«За путіна в „лнр“ голосуватимуть три тижні. Треба більше голосів за путіна — так вирішили в їхній цвк. Дострокове голосування триватиме з 25 лютого до 14 березня. Проголосують всі, кого знайдуть. Голоси тих, кого не знайдуть, теж врахують», — підсумував голова ЛОВА.

Агітація виборів у Старобільську/ Фото із місцевих телеграм-чатів

Вгору