Рубіжанська мануфактура отримала замовлення на свою продукцію з Нідерландів

Источник:  bizshid.com  /  12:16, 3 Марта 2021

Нідерландські малюки носитимуть шкарпетки з Рубіжного

Рубіжанська панчішна мануфактура «Misyurenko» відправила до Нідерландів першу партію дитячих шкарпеток, розповідає Проєкт USAID.

За сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» компанія з Луганщини почала активне просування в мережі LinkedIn. В одному з її дописів йшлося про пошук технічних консультантів з обслуговування італійських в’язальних машин, які компанія придбала минулого року.

Цей допис побачив власник компанії з Нідерландів, яка виготовляє дитячий одяг. Після кількох зустрічей онлайн Рубіжанська мануфактура отримала замовлення. Для клієнта з Нідерландів це стало першим досвідом співпраці з українською компанією.

«Ми любимо створювати нові дизайни, розробляти нові проєкти. Для нас це був перший досвід співпраці з Нідерландами. Ми зацікавлені у розширенні ринків збуту, отриманні нових замовлень, тому активно взялися за цю роботу. Це певні виклики, водночас – це новий цікавий досвід», - розповіла начальниця відділу збуту та маркетингу Рубіжанської панчішної мануфактури Ольга Ушакова.

Впродовж двох тижнів на підприємстві у Рубіжному виготовили партію дитячих шкарпеток із фірмовим дизайном замовника у необхідних кольорах.

«Ми домовилися про довготермінову співпрацю. Зараз чекаємо на зворотній зв’язок від замовника. Також замовили пряжу потрібних кольорів у індійських партнерів, готуємося до наступного пакету замовлень», - сказав директор підприємства Геннадій Місюренко.

Керівник напряму інноваційного виробництва та інтернаціоналізації бізнесу Проєкту USAID Олег Мирошніченко

говорить, що зараз, у часи пандемії COVID-19, все більше компаній шукають виробників у своєму регіоні. Це зменшує логістичні ризики, сприяє розвитку компаній, які територіально знаходяться ближче до замовника. Україна у цій ситуації може бути вигідним партнером для країн Європейського Союзу.

Також у Рубіжанській панчішній мануфактурі триває розробка нового бренду спортивних технологічних шкарпеток, а також шкарпеток преміального повсякденного сегменту. У цьому допомагаєть консультанти Проєкту USAID з багаторічним досвідом роботи у брендингу та маркетингу. Новий бренд дозволить компанії по-новому заявити себе як в Україні, так і на закордонних ринках.

Нагадаємо, за сприяння Проєкту USAID Рубіжанська панчішна мануфактура розробила стратегію розвитку до 2023 року. У ній – вихід на ринки Європейського Союзу та виробництво нової лінії шкарпеток - преміум класу та спортивних. Наразі в Україні немає такого вітчизняного продукту.

На рік підприємство виготовляє 2 мільйони пар шкарпеток та інших видів панчішної продукції та є одним з лідерів в Україні з продажу панчішних виробів.

Наверх