Розведення військ на Донбасі: що відбувається в Золотому-4. ФОТО

Джерело:  sprotyv.info  /  12:49, 4 Листопада 2019

Місцеві, з осторогою, щоб не зврочити, все ж констатують відсутність стрілянини

Триває дзеркальне розведення військ, що нині проходить на ділянці №2 поблизу Золотого-4 Луганської області. Як повідомляє прес-центр штабу Об’єднаних сил, для забезпечення правопорядку та спокою мирних жителів на зазначеній вище ділянці бійці Національної гвардії України разом із співробітниками Національної поліції України зі складу Об’єднаних сил несуть службу у посиленому режимі.

Кілька спільних піших нарядів гвардійців та поліцейських патрулюють вулицями Золотого-4. Також, у населеному пункті задіяні цілодобові мобільні блокпости, дії яких спрямовані на забезпечення правопорядку.

Місцеві, з осторогою, щоб не зврочити, все ж констатують відсутність стрілянини.

– Я 32 роки пропрацювала у місцевому дитсадку. У 2014-му, коли на нашу землю прийшла війна, його закрили. Через деякий час у будівлю влучив ворожий снаряд, завалився дах, а всі вікна повилітали. У мене серце кров’ю обливається, коли я спостерігаю, як дитсадок руйнується. До речі, минулого місяця російська куля прилетіла і у моє вікно… Дякувати Богу, що я була в іншій кімнаті. Зараз уже близько десяти днів у нас спокійно, ми нарадуватися не можемо, аж не віриться…», – зі сльозами на очах говорить жителька Золотого-4 Анна Михайлівна.

Під час розмови з жінкою гвардійці довідалися, що вона мешкає сама. Тому військові допомогли Анні Михайлівні з заготівлею дров на зиму та запевнили, що жінка може звертатися до них за допомогою у будь-яку хвилину.

    

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла про зрив розведення військ біля Петрівського.

Вгору