Російська пропаганда продукує фейки про ЗСУ

Джерело:  sprotyv.info  /  11:02, 6 Жовтня 2023

російська пропаганда, очевидно, щоб догодити путіну до дня народження, продукує один фейк за іншим

Російська пропаганда, очевидно, щоб догодити путіну до дня народження, продукує один фейк за іншим. Пропагандисти повідомляють, що “Українські війська на куп’янському напрямку планують перейти до оборонних дій. Як заявив підполковник “лнр” у відставці Андрій Марочко, ЗСУ планують створити в цьому районі потужну оборонну лінію.

У районі населених пунктів Сіньківка, Петропавлівка та Подоли йде будівництво фортифікаційних споруд (і демонструють фото із суворикінськими пірамідками). У перспективі планується створення суцільної лінії оборони, яка об’єднана системою траншей. Дії українських військ свідчать про намір Києва утримувати Куп’янськ. Раніше повідомлялося про суттєве просування російських військ на куп’янському напрямі”. Про це пише Вольнодумец.

По-перше, ніхто і нікуди “суттєво” не просунувся. По-друге, свої пірамідки можете показувати росіянам. Це вони добре знають, хто виробляє та встановлює такі пірамідки. Це марне ноухау російського генштабу краще ставити за Уралом! Скоро воно там може стати в нагоді!

По-третє, пропагандисти хочуть переконати, що російські війська наступають, а ВСУ не можуть чинити опір і переходять у глуху оборону. Але це лише хотілки Кремля.

Насправді пропагандисти зараз не знають, як і що коментувати. В істериці вони запитують: “Як так вийшло, що Харків, російське місто, не вийшов і не підтримав росію? А Соловйов переконує, що “Мені сам Добкін говорив, що вся область вийде за росію. І де вони?

Настав час ідеологам “русього миру” зрозуміти, що Добкін і Кернес – це не все населення Харківської області. Народ повстав проти “руського миру”, не звертаючи уваги на продажну владу, чого не сталося на Донбасі. Там 95% бізнесу було зорієнтовано росію. Там 80% чиновників усіх рівнів та керівництва правоохоронних структур було завербовано російськими спецслужбами. Вони наївно вважали, що прихід ” руського миру” ознаменується лише зміною вивіски на улюблену їм “росію” , проте залишиться, як було. Пізно пити “Боржомі”!

Вгору